O firmie

Firma Seaconex prowadzi działalność w branży kontenerów morskich. Seaconex to profesjonalny zespół specjalistów, nowoczesne technologie, park maszynowy, czyste i higieniczne stanowiska naprawcze w halach oraz wysokiej jakości usługi i produkty.

Kontenery chłodnicze w swojej podróży po świecie poddawane są wielu przeciążeniom pozostawiającym na nich trwałe ślady, uszkodzenia lub awarie.

 

W zależności od tego jak poważne są to szkody, wymagają one szczegółowej oceny i ekspertyzy technicznej. Jeśli ekspertyza kwalifikuje kontener do naprawy, to w zależności od stopnia uszkodzenia, precyzyjnie definiowany jest zakres prac naprawczych. Naprawa musi być wykonana profesjonalnie z zachowaniem wszelkich zasad i norm oraz czystości. W tym właśnie specjalizujemy się my.

 

Seaconex Sp. z o.o. powiązany jest ze spółką MKR Group Sp. z o.o. i powołany został do działań operacyjnych, w której MKR Group Sp. z o.o. sprawuje funkcję zarządczą. MKR Group Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem działającym na rynku branży metalowej, specjalizującym się w naprawach kontenerów morskich oraz specjalistycznych do zastosowań w transporcie drogowym, kolejowym oraz morskim.

Firma MKR Group Sp. z o.o. o ponad 10 letniej tradycji początkowo prowadzona była w formie działalności gospodarczej, a następnie w 2011r. została przekształcona w spółkę kapitałową. Zasięg spółki obejmuje działalność krajową w Polsce jak i również na terenie Europy, m.in. w Niemczech, Belgii i Holandii. Poza obszarem operacyjnym konstrukcji stalowych i kontenerów, firma realizuje prace badawcze i rozwojowe w zakresie technologii przemysłowych wspomagające również własną działalność.

 

W celu utrzymania wysokiej jakości oferowanych produktów i usług, firma MKR Group Sp. z o.o. wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością ISO 9001:2015.

 

Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczony zespół zarządzający, wysoko wykwalifikowanych spawaczy i ślusarzy oraz wysokiej klasy specjalistów i inżynierów. Misją firmy jest rozwój usług i produktów zapewniając Klientom pełne zadowolenie i długotrwałą współpracę.

 

Seaconex Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań by naprawa kontenerów przebiegała sprawnie, czysto i rzetelnie, a ich odbiór był zawsze na czas.

Doświadczenie

Istniejemy na rynku
od ponad 10 lat

Działamy
już w 4 krajach

Zatrudniamy
ponad 120 specjalistów

Naprawiliśmy
ponad 1 milion kontenerów

Kontakt

SEACONEX Sp. z o.o.

 

Zakład: ul. Hutnicza 20F, 81-061 Gdynia

Tel: +48 58 667 00 27 

 

Siedziba: ul. Szczecińska 5L, 54-517 Wrocław

Tel: +48 71 33 33 808 

 

KRS: 0000629135, NIP: 8992794584, REGON: 364999875